1. Anasayfa
 2. Astroloji

Balık Kadını Balık Erkeği Uyumu

Balık Kadını Balık Erkeği Uyumu
balık kadını balık erkeği, balık kadını balık erkeği uyumu, balık burcu kadını balık burcu erkeği, balık erkeği balık kadını
0

Balık Erkeği Balık Kadını Uyumu

Balık erkeği Balık kadını ilişkisi karmaşık bir ilişkidir. Balık burcu, aşırı duyarlı, çok kırılgan ve hassastır. Balıklar, doğaları gereği çok yaratıcı ve sanatsal olmalarına rağmen, hassas ve düşünceli zihniyetleri nedeniyle işleri ertelemekte gerçekten iyidirler. Balık kadını ve Balık erkeği, her ikisi de oldukça iyi kalpli, iyi huylu ve alçakgönüllüdür ve küçük sorunlara takılmazlar.

Balık burcu erkeği ve Balık burcu kadını, birbirleriyle temasa geçtiklerinde birbirlerine karşı anında bir yakınlık hissedebilirler. Hem Balık erkeği hem de Balık kadını birbirlerinin arkadaşlığından zevk alır. Balık burcu erkeği, sonsuza kadar sevebileceği sevimli, eğlenceli ve zarif birisini ararken, Balık burcu kadını ise ona istediği özgürlüğü verecek, sürprizleriyle onu şaşırtabilecek bir erkeği arar.

Anlayış düzeyi söz konusu olduğunda, Balık erkeği ve Balık kadınının uyumluluğu harikadır ve genellikle hayallerle dolu hırslı aşıklar olarak adlandırılırlar. Yönetici gezegenleri Neptün, onları birbirleri için çok empatik yapar. Bu çiftin ara sıra hoşlanmayabilecekleri küçük meseleler yüzünden tartışmaları ihtimali vardır.

Balık Kadını Balık Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Balık kadını ve Balık erkeği Neptün gezegeni tarafından yönetiliyor. Bu da Balık burcu erkeğinin Balık kadını ile uyumunu ilginç bir hale getiriyor. Bu çift beraberken şefkati ve sevgiyi hissederler.

Ancak sorun yaratabilecek olumsuz etkiler de var. Çok fazla hayale dalmak, yapılması gereken şeyler ertelemek, birçok durumda tereddüt etmek, bir şeyi yapamayacak kadar üşengeç olmak, paniğe kapılmak bunlardan bazılarıdır. Ayrıca biraz sahtekâr ve sadakatsiz olma eğilimindedirler. Çok düşünme ve aşırı duyarlı olma eğilimleri de onları olumsuz etkiler.

Bu ilişki eşleşmesinin ihtiyacı olan şeyler, zaten sahip oldukları özgürlük, anlayış, güven ve sevgidir. Birlikte her şeyi keşfedebilirler. Sorunların üstesinden gelebilirlerse, Balık erkeği Balık kadını ilişkisi neşe ve mutlulukla dolu olacaktır!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir