1. Anasayfa
 2. Astroloji

Balık Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Balık Kadını Akrep Erkeği Uyumu
balık kadını akrep erkeği, balık kadını akrep erkeği uyumu, balık burcu kadını akrep burcu erkeği, akrep erkeği balık kadını
0

Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu

Hem Akrep erkeği hem de Balık kadını su elementine ait olduğu için bu ikili için benzersiz bir ilişki öngörülür. Akrep erkeği ve Balık kadını, birbirleri için mükemmel partnerlerdir. İkisi de birbirleriyle çok iyi anlaştıkları için her şeyi açık açık konuşurlar. Balık ve Akrep burcu çifti, hedeflerine odaklanmış ve kararlı kalmalarında birbirlerine yardımcı olurlar.

Balık burcu kadını ve Akrep burcu erkeği, tutku ve romantizm açısından en üst sıralarda yer alırlar. Akrep erkeği, Balık kadınına gerçekten sevildiğini hissettirmek için ne gerekiyorsa yapar.

Ayrıca, ikisi arasındaki anlayış seviyesi oldukça yüksektir. Balık ve Akrep, ilişkilerini uzun süreli bir ilişki haline getirme konusunda oldukça yüksek düzeyde bir kimyanın yanı sıra fırsat ve kararlılığı da paylaşır. Her ikisi de, ilişkilerini güçlendirmede çok işe yarayan güven, sadakat ve tutku gibi değerlere çok büyük önem verir. Balık kadını ve Akrep erkeği her durumda birbirini destekler.

Balık Kadını Akrep Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Balık Kadını ve Akrep Erkeği, ilişkilerinde akıllarında tutmaları ve üzerinde çalışmaları gereken bir dizi artı ve eksilerle karşı karşıyadır.

Çiftin olumlu özelliklerinden bahsedecek olursak, öncelikle ikisi de birbirleriyle derin, yoğun bir bağ paylaşıyor ve her ikisi de nispeten güçlü kişilikler. Herhangi bir konu hakkında birbirlerini yargılamadan konuşabilirler.

Ancak ikili bazı zorluklarla karşılaşabilir. Her şeyden önce, Balık kadını, Akrep erkeğinin söylediği sert sözlerden dolayı bazen incinebilir ve bu da Balık burcunun, Akrep burcundan uzaklaşmasına neden olabilir. Balık kadını fazlasıyla hayalperesttir. Akrep erkeği ise çoğunlukla gerçekleştirilebilecek hayallere odaklandığından bu bir tartışmaya yol açabilir. Balık kadınının Akrep erkeğini çok sıkıcı bulma ihtimali de vardır, bu da ilişkide sorun yaratabilir.

Her iki burç da birbirlerinin doğuştan gelen istek ve ihtiyaçlarına odaklanırsa mutlu olacaklardır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir