1. Anasayfa
 2. Astroloji

2023 Başak Burcu Yorumu – Başak Burcu Yıllık Yorum

2023 Başak Burcu Yorumu – Başak Burcu Yıllık Yorum

Başak Burcu 2023 Yorumu

 • Başak burcu, 2023 yılında gözle görülür bir ilerleme kaydediyorsunuz, ancak hayatın amacını, arzuların ve hırsların ardındaki gerçek anlamı sorguluyorsunuz.
 • Sağlık cephesinde, 2023’te kronik ve gizemli hastalıklar baş gösterebilir. Sağlıkla ilgili konularda dikkatli olunması ve uzmanlara danışılması tavsiye edilir.
 • Sevgili Başak burçları, 2023’te yeni bir ev alabilir, bir mülke yatırım yapabilir veya yeni bir araç satın alabilirsiniz.
2023 Başak burcu yorumu
Başak burcu 2023 yorumu
Başak burcu 2023
2023 Başak burcu
2023 Başak burcu yorumu, Başak burcu 2023 yorumu, Başak burcu 2023, 2023 Başak burcu

2023, Başak burcu için lunapark treni yolculuğu gibi olacak. İnişler ve çıkışlar olacak ama genel olarak iyi bir yıl olmayacak. Önümüzdeki bazı zor zamanlar için hazırlıklı olun ve pozitif kalmaya çalışın. İşler eninde sonunda düzelecek ama bu uzun ve zorlu bir yol olacak.

Yeni bir konu üzerinde çalışmanız veya sizin için tamamen yeni olan bir kuruluşla bağlantı kurmanız gerekebilir. Konfor alanınızın dışına çıkmaktan korkmayın. Şans senden yana ve kader seni amacına doğru yönlendirmek istiyor.

Ertelediğiniz o randevuya gidin ama riskli kararlar almaktan kaçının. Yaşam hedefleriniz hakkında net bir fikir oluşturmak için zaman ayırın. Nerede olmak istiyorsun ve oraya nasıl gideceksin? Geçmişinizdeki hataları telafi etmek için pek çok şans var, ancak hataları kabul edip onlardan ders almanın akıllıca olacağı durumlarda hataları düzeltmeye çalışmayın.

Sorumluluğunuz haline gelen bir satın alma veya ticaret anlaşması üzerinde çalışmaya başlamanız söz konusu. Size iyi gelen rutinlere ve aktivitelere bağlı kalın. İlerlemenizi engelleyen alışkanlıkları aramak için kendi performanslarınızı değerlendirmeniz gerekebilir. Öz eleştirinizde gerçekçi olun.

Aile veya arkadaşlar arasındaki çatışmalar, kişisel olarak sizin için bazı zorluklara neden olabilir. Mümkünse taraf tutmaktan kaçının. Bir ilişki hakkında büyük bir karar vermenin zamanı gelmiş olabilir. Bağlanmamışsanız, şimdi bağlanma zamanı olabilir. Anlamlı, uzun süreli değişim bir gecede gerçekleşmez. Ne istediğinizi bildiğinizden ve oraya ulaşmak için çalışmaya hazır olduğunuzdan emin olmalısınız.

Başak burcu, 2023 yılı senin için bir duraklama ve derinlemesine düşünme yılı olacak. Hak ettiğiniz dinlenme ve rahatlamanın tadını çıkarabileceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir